asd asdsa f
Inne

Pomoc biurowa w formie kalendarza

25

Pracę typowo biurową wykonuje dzisiaj zdecydowana większość pracowników, więc ułatwienie im pracy i wykonywania codziennych obowiązków leży w gestii samych pracodawców. Kalendarze wieloplanszowe to dzisiaj coraz popularniejsze narzędzie pracy, które ułatwia nie tylko odnalezienie się w czasie, ale także umożliwia natychmiastowe zanotowanie najważniejszych informacji np. z przeprowadzonej właśnie rozmowy telefonicznej.

Kalendarz z miejscem na notatki

Po kalendarze wieloplanszowe najczęściej sięga się więc w takich miejscach pracy jak biura obsługi klienta, call-center, rejestracje, urzędy oraz szkoły. Są to więc miejsca, w których w trakcie jednego dnia załatwia się od kilkunastu do nawet kilkuset różnych, mniejszych i większych spraw. Ich zapamiętanie byłoby niemożliwe bez bieżącego notowania i wykreślania spraw już załatwionych – a do tego celu kalendarze wieloplanszowe nadają się niemal idealnie. Posiadają nie tylko bardzo czytelny i przejrzysty kalendarz, ale również całkiem dużo miejsca na odręczne notatki, co czyni go idealnym zarówno do bieżącej pracy jak i planowania bardziej długoterminowego.

Wyjątkowy układ graficzny

Przy zamawianiu kalendarza wieloplanszowego można naturalnie skorzystać z jednego z dostępnych popularnych i najczęściej wybieranych szablonów. Przy tworzeniu projektu własnego warto jednak poświęcić nieco więcej czasu całemu zadaniu i przygotować kalendarz z unikalnym układem graficznym, kolorystyką nawiązującą np. do logo firmowego albo wyposażenia wnętrz biura. Dzięki temu kalendarz w miejscu pracy będzie nawiązywał swoim wyglądem do wizerunku przedsiębiorstwa czy marki.

About the author / 

Aleks